Kapat

ÜYELİK VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Nogayt Kimya markası "SİTRETT MX" ve alt markaları  online satış mağazası Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesidir.

Bu sözleşme sitret.com mağazası  (Nogayt Endüstri Kimya AR-GE İç ve Dış Ticaret A.Ş.  Markası)  gizlilik politikasını içerir. Sitret.com  web sitesini ziyaret etmekle  aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

sitret.com bu sitenin kullanılmasında, üyelik ve takip eden aşamalarda  sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, sitret.com ekibinin öncelikli hassasiyetidir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgilerin, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacağı, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağı hususlarında sizi temin ederiz.

Hizmet kalitesi amacıyla, sitret.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.  IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak  ve bu amaçlara yönelik başkaca alanlarda kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formlarında,  sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Gerektiği durumlarda  satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.  Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Aksi takdirde bu hizmetlerin bir bölümü veya tamamını sunamayacağımızı unutmayınız.

sitret.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme emailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

sitret.com üyelik iptal işleminizi [email protected] adresine email göndererek veya sitret.com'da ‘Hesabım’ sekmesi altında yer alan ‘Üyelik İptali’ seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

sitret.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres : Nogayt Endüstri Kimya AR-GE İç ve Dış Tcaret A.Ş  / Büyük Kayacık Osb Mah. 101. Cad. D1 Blok No:6/H 

Selçuklu-KONYA | TÜRKİYE

Telefon:0 850 840 97 65  Müşteri Hizmetleri: [email protected] / Whatsapp Destek Hattı:0 542 847 92 54/0 850 840 97 65

Saygılarımızla..                                                                                                                {SİTRETT MX Ekibi}

Sitrett MX © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Whatsapp iletişim Hattı