Whatsapp iletişim Hattı

SİTRETT MX MEDİ Premium Kuru Duman, Sisleme ve Dezenfekte Cihazı

SİTRETT MX MEDİ Premium Kuru Duman, Sisleme ve Dezenfekte Cihazı

 • Ürün Kodu;STTRT_SİS_PREMİUM
 • Kargo Süresi;3 gün

SİTRETT MX MEDİ Kuru Duman Jeneratörü ; Uygun solüsyon ile en ekonomik, en hızlı ve en güçlü ortam etkisini sunar. Leke yapmaz, ıslatmaz, film tabakası oluşturarak uzun süre etkinlik devamı sağlar. Havada asılı kalan partiküllere yapışır, çökertir. Solunabilir lisanslı solüsyonlarla güvenli ve kolay uygulama imkanı sunar. Görsel efekt, dezenfekte işlemleri, don önleme, ilaçlama, aromatik koku oluşturma, hava sterilize gibi geniş kullanım alanlarına sahiptir. Piyasadaki UVL cihazlarından tamamen farklıdır. Püskürtme yöntemi ile değil parçacıkları atomize ederek sisleme yöntemiyle çalışır. Solunabilir, ve insan sağlığı açısından tamamen zararsızdır. Ürün rengi ve tasarımı değişebilir, lütfen iletişime geçiniz. Vade farksız 12 Ay taksit seçeneği için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz; 0850 840 97 65

10.000,00 TL
 
- +
 • SİTRETT MX MEDİ PRO KURU DUMAN JENERATÖRÜ VE SİSLEME DEZENFEKTE CİHAZI 


  Bakır atomize edicisi sayesinde bir sis bulutu oluşturur ve bu sis öncelikle yükselir ve daha sonra alçalarak zemine çöker. Bu sayede tüm yüzeylere erişmiş olur ve etkili bir dezenfeksiyon işlemi sağlar
  Çift emniyeti sayesinde cihazın kendisini korur. Kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde sürekli olarak çalışır, tek seferde çok geniş alanların dezenfekte edilmesine olanak sağlar.

  KURU DUMAN JENERATÖRÜ NEDİR ?

  Uygun nitelikteki hedef solüsyonu, hiç bir teknikle ulaşılamayacak kadar ince partiküllere ayırabilen, ilk etapta havadan hafif, ardından havadan daha ağır hale gelebilecek özellikler sergiletebilen ve bu sayede kapalı alanlarda ulaşılması imkansız tüm noktalara ulaşım sağlanmasına imkan veren taşınabilir cihaz.

  NEDEN KURU DUMAN JENERATÖRÜ ?

  Uygun solüsyon ile en ekonomik, en hızlı ve en güçlü ortam etkisini sunar. 

  Leke yapmaz, ıslatmaz, film tabakası oluşturarak uzun süre etkinlik devamı sağlar. Havada asılı kalan partiküllere yapışır, çökertir. Solunabilir lisanslı solüsyonlara güvenli ve kolay uygulama imkanı sunar. Görsel efekt, dezenfekte işlemleri, don önleme, ilaçlama, aromatik koku oluşturma, hava sterilize gibi geniş kullanım alanlarına sahiptir.

  Piyasadaki UVL cihazlarından tamamen farklıdır. Püskürtme yöntemi ile değil parçacıkları atomize ederek sisleme yöntemiyle çalışır. 

  Solunabilir, ve insan sağlığı açısından tamamen zararsızdır.

  • Çift emniyet 
  • Derece ayarlama imkanı ile geniş likit spektrumu
  • Manuel ve otomatik kullanım seçenekleri 
  • Dinlenmeli ve Dinlenmesiz (Turbo) Mod seçenekleri 
  • Piyasadaki UVL cihazlarından tamamen farklıdır. Püskürtme yöntemi ile değil parçacıkları atomize ederek sisleme yöntemiyle çalışır. 
  • Solunabilir bir sisleme yapar ve insan sağlığı açısından tamamen zararsızdır.

  Vade farksız 12 Ay taksit seçeneği için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz; 0850 840 97 65

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  10.000,00 TL
  10.000,00 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  10.000,00 TL
  10.000,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  10.000,00 TL
  10.000,00 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Sisleme Cihazı