Whatsapp iletişim Hattı

Sitrett Mx Medi Eco Kuru Duman, Sisleme ve Dezenfekte Cihazı

Sitrett Mx Medi Eco Kuru Duman, Sisleme ve Dezenfekte Cihazı

 • Ürün Kodu;STTRT_SİS_ECO
 • Kargo Süresi;3 gün

SİTRETT MX ECO KURU DUMAN, SİSLEME VE DEZENFEKTE CİHAZI kuru duman yöntemi ile dezenfeksiyon işlemi sağlar. Kuru duman yapısı gereği tüm ortamlara ve yüzeylere erişir ve etkili dezenfeksiyon yapar. Düşük miktarlardaki solüsyon sarfiyatı sayesinde etkili ve düşük maliyetlidir. ULV cihazları ile karıştırmayınız. ULV cihazları sis oluşturmaz. Bu bir ULV sistemi değildir, gerçek kuru duman sis Jeneratör'ü dur. Ürün rengi ve tasarımı değişebilir, lütfen iletişime geçiniz.

3.000,00 TL
 
- +
 • SİTRETT MX MEDİ ECO KURU DUMAN JENERATÖRÜ VE SİSLEME DEZENFEKTE CİHAZI 


  Bakır kaplama atomize edicisi sayesinde bir sis bulutu oluşturur ve bu sis öncelikle yükselir ve daha sonra alçalarak zemine çöker. Bu sayede tüm yüzeylere erişmiş olur ve etkili bir dezenfeksiyon işlemi sağlar
  Tek emniyeti sayesinde cihazın kendisini korur. Dinlendirerek kullanıldığı şekilde sürekli olarak çalışır, tek seferde çok geniş alanların dezenfekte edilmesine olanak sağlar.

  KURU DUMAN JENERATÖRÜ NEDİR 

  Uygun nitelikteki hedef solüsyonu, hiç bir teknikle ulaşılamayacak kadar ince partiküllere ayırabilen, ilk etapta havadan hafif, ardından havadan daha ağır hale gelebilecek özellikler sergiletebilen ve bu sayede kapalı alanlarda ulaşılması imkansız tüm noktalara ulaşım sağlanmasına imkan veren taşınabilir cihaz.

  NEDEN KURU DUMAN JENERATÖRÜ

  Uygun solüsyon ile en ekonomik, en hızlı ve en güçlü ortam etkisini sunar. 

  Leke yapmaz, ıslatmaz, film tabakası oluşturarak uzun süre etkinlik devamı sağlar. Havada asılı kalan partiküllere yapışır, çökertir. Solunabilir lisanslı solüsyonlara güvenli ve kolay uygulama imkanı sunar. Görsel efekt, dezenfekte işlemleri, don önleme, ilaçlama, aromatik koku oluşturma, hava sterilize gibi geniş kullanım alanlarına sahiptir.

  • Tek nozzle
  • Tek emniyet
  • Dış spiral sarım 
  • Sabit derece 
  • Dinlenme modu 

  Piyasadaki UVL cihazlarından tamamen farklıdır. Püskürtme yöntemi ile değil parçacıkları atomize ederek sisleme yöntemiyle çalışır. 

  Solunabilir bir sisleme yapar ve insan sağlığı açısından tamamen zararsızdır.

   

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  3.000,00 TL
  3.000,00 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  3.000,00 TL
  3.000,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  3.000,00 TL
  3.000,00 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Sisleme Cihazı