Whatsapp iletişim Hattı

MX7 ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK ÜRÜNÜ 700 ML GÜMÜŞ KONSANTRE

MX7 ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK ÜRÜNÜ 700 ML GÜMÜŞ KONSANTRE

 • Ürün KoduSTRT_MX7_700ML_GÜMÜŞ
 • Kargo Süresi0 gün

SİTRETT MX7 ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK ÜRÜNÜ 700 ML sprey başlıklı GÜMÜŞ ambalajına bakıyorsunuz. MX7 kodlu ürünlerimiz çok profesyonel veya uzman kullanıcı olarak bilinen kullanıcı sınıfı için en güçlü ve konsantre üründür. Fabrika zeminlerinde, boyalı, boyasız tüm yüzeylerde kullanılan kirlenme geciktirici yapısı ile hiçbir yüzeye zarar vermeden derinlemesine temizlik sunan ve kireç hariç, ev kullanımından , araba temizliğine kadar , CNC makinelerinden, yosun temizliğine kadar zorlu lekeler ve yüzeylerde kullanılabilen SİTRETT MX7 orijinal ürünüdür. Ürünümüz konsantredir. Ürün seyreltme oranları ürünle gelen kullanma kılavuzunda bulunmaktır. Sitrett MX Dünya'nın en güçlü temizlik ürününü geliştirmek iddiasıyla üretilmiş muhteşem bir üründür. Gösterdiği başarı nedeniyle onlarca taklidi çıkan SİTRETT MX, çok etkili ve neredeyse zararsız yapısıyla yüzyılın en önemli buluşları arasındadır. Daha detaylı bilgi için ürüne tıklayınız.

100,00 TL
- +
 • % 100 İADE GARANTİLİ

   

      "SİTRETT MX7  ÇOK AMAÇLI TEMİZLİK ÜRÜNÜ (GÜMÜŞ) 700 ml Özel Trigerli Ambalaj"

  "50 tl ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı vardır"

   Kapıda ödeme seçeneğinde ilave ücret eklenir

   

  Türkiye’de ürettiğimiz, Dünya’nın en kaliteli ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ  olması hedefindeki ürünümüz Milletimize armağan olsun…    

   

                                          

  SİTRETT MX , Dünya'nın en güçlü temizlik ürününü üretmek amacında olan  bir ekip tarafından özel geliştirilmiş YERLİ ve MİLLİ üründür. 

   

         

          Sayın Kullanıcımız.. 

          Yüksek teknoloji “SİTRETT MARKALI” temizlik ürünü, sizi çok şaşırtacak derecede etkilidir. Bu ürün, onlarca temizlik ürünü ve leke çıkarıcı içinde boğulmanızı engelleyecek, temizlikle alakalı ihtiyaç duyduğunuz her yerde imdadınıza yetişecek, vazgeçilmez yardımcınız olacaktır..

          SİTRETT güçlü ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ , gıdalar üzerinde hariç olmak üzere hemen her yerde kullanılabilen fevkalade etkiye sahip genel temizlik ürünüdür.   Detaylı bilgi ve kullanıcı tecrübeleri için web sayfamıza göz atınız.. Ürünün yanında gönderilecek olan KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. İncelemekte olduğunuz  ürünün formülü, bu güne kadar bildiğiniz temizlik ürünlerinden son derece farklı yapıdadır.. Bu ürün, etkin maddeleri, çalışma prensibi, YAĞ - PAS - KİR üzerindeki fevkalâde temizleyici gücü ve yüzeylerdeki kirlenme geciktirici yapısı ile evinizin ve işyerinizin vazgeçilmez temizlik markası olacaktır.

   

  KULLANIM SEKTÖRLERİ ve ALANLARI

             SİTRETT MX7  ETKİLİ GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜDÜR. Bu ürünü anlatmak  için "GENEL TEMİZLİK" ifadesi yeterli olamamaktadır. Ev kullanımından, ağır - hafif sanayi fabrikalarına,  üretim atölyelerinden, uçak - tramvay - otobüs - gemi - otomobil -  karavanlar vb. ulaşım araçlarına,   , kuru temizleme işletmelerinden, otel ve hastanelere - oto yıkamacılardan - halı yıkama fabrikalarına, ev kullanımından teknik servislere, tekstil atölyelerinden, kuaför salonlarına kadar PAS - KİR - LEKE ve YAĞ ile alakalı ihtiyaç duyulan her yerde güvenle kullanılabilir..

  Halı - koltuk - perde gibi tekstil ürünü kumaş yüzey

  Granit - fayans - tuvalet taşı gibi sert, parlak ve ıslak zemin

  Mobilya - yer döşemesi - kapı - pencere - sandalye gibi ahşap - plastik veya PVC yüzey

  Suni veya gerçek deri (Cilasız deride renk değişimi yapabilir )

  Fırın -   ocak - davlumbaz veya aspiratör gibi metal yüzey

  Oto döşemesi ve göğsü , cam suyu, teker, jant, motor bloğu gibi zorlu alanlar

  Ağır sanayide kullanılan makine dış aksamları ve benzeri tüm alanlarda etkilidir.

       

   

  * Ürünün yanında gelen kullanma kılavuzu, nasıl kullanılacağını  tüm detayları ile  açıklamıştır.

            SİTRETT MX7 Çok sayıda etkin madde içeriğine sahip, extra güçlü, muhteşem bir üründür.  “REAKSİYONER” yapısı sayesinde uygulanılan bölgeye zarar vermez..   Sizi şaşırtmaya yetecek kadar değişik alanlarda  kullanılır, temizlik ve leke sökmede baş yardımcınız olur..

           1) Islak Yüzeyler ve Kuru Zeminler : “Granit - fayans - seramik - suya dayanıklı parkeler, yer ve duvar döşemeleri, ayna - cam yüzeyler”.. (Kullanma kılavuzunda açıklanmıştır)

           2) Tuvalet Taşı - Banyo Küveti - Seramik Yüzeyler - Krom Lavabo Evyeleri ve Bataryaları :Tuvalet taşlarında, banyo küvetlerinde ve evyelerde sararma, bataryalar da kireç damla lekenmeleri, batarya diplerinde hafif tortu sık karşılaşılan problemlerdir.. Telaşlanmayın, bu problemler SİTRETT MX7 için hiç sorun değildir. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda)

           3) Silinebilir Duvar Kağıtları ve Silinebilir Boyalı Yüzeyler: Silinebilir duvar kağıtlarında veya boyalı duvar yüzeylerinde oluşacak mobilya dayanma izi, el izi,  kurşun kalem, tükenmez kalem, boya kalem lekeleri, kalorifer isi,  çay - kahve - yağ sıçrama izleri, ruj - fondöten - makyaj izleri, bant ve yapışkan izleri gibi genelde çıkarılması zor veya imkansız her türlü lekeyi SİTRETT MX7 ile rahatlıkla temizleyebileceksiniz.


            

              4) AHŞAP YÜZEYLER : Ahşap merdiven, korkuluk, kapı - pencere ve mobilya gibi yüzeyler için temizleyici - besleyici - parlatıcı etkiye sahiptir.. Çam ve benzeri ağda kusan ahşapların yüzeylerini çok kolay ve zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Rahatlayın.. Çam terebentini elbisenize bulaşmış olsa bile SİTRETT MX7 ile hiç problem olmadan kolayca temizleyebileceksiniz. 
             5) Halı - Kumaşlar - Tekstil Ürünleri :SİTRETT MX7 hayatımızın her alanında kullandığımız kumaş içerikli yüzeylerde çok etkili bir temizlik ürünüdür.. Halı, koltuk vb. yüzeyler, perde, tül, tekstil, ve kumaşın girdiği her alanda temizlik ihtiyacınızı etkili ve kolay bir şekilde karşılayacaktır. Uçak, tren, gemi, tır, otomobil, vb. araçların kumaş döşemelerinden, evlerinizde veya işyerlerinizde bulunan halı ve oturma gruplarına, pantalon - gömlek - elbise - önlük gibi günlük kullanım giysilerinden abiye - gelinlik gibi özel kıyafetlere kadar hayatınızda temas ettiğiniz kumaş adına ne varsa SİTRETT MX7 ile tertemiz olacak.. Bu alanlarda, pas, küf, çay - kahve - salça - yağ - zift - is - sakız - saç boyası - ağda - bant izi - nar - dut, paça / yaka / kol altı kiri vb. zorlu lekeler bundan böyle sizin için hiç problem olmayacak.. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda)          

           6) Tül Perde : Tül perdelerinizin is toplamış bölümlerine ürünü direkt püskürtüp, birkaç dakika bekleterek   çamaşır makinenize atınız.. Makinenizin leke çıkarıcı veya çamaşır suyu haznesine bir çay bardağı  SİTRETT MX7 dökünüz ve perde programında  DETERJANSIZ yıkayınız. Tüllerinizin tertemiz olduğuna şahit olacaksınız. (Çamaşır suyu ile karıştırmayınız. Detaylar kılavuzda) 

          7) Mutfak : Mutfaklarınızda kelimenin tam anlamı ile “DEVRİM OLACAK”... Mutfak mobilyalarınıza sıçramış yağ lekeleri, ocaklarınızda salça vb. ürünlerle karışmış yanmış yemek taşkınları, ocak gözlerinizin içinde birikmiş yağ ve ziftleşmiş kalıntılar, ocak ve fırın düğmelerinin altına sızmış yağlı kirler, fırınlarınızda yanmış yağlar ve kirler, tabaklarınıza sinen balık kızartması kokuları, mutfak bataryaları üzerinde oluşan tortu lekeleri, aspiratörünüzde birikmiş her türlü yağlı yemek buhar birikintileri, davlumbazlarınıza yapışmış yoğun yağdalar... Çaydanlıklarınızın dış yüzeyleri, tencere - tava vb. parlak yüzeye sahip tüm mutfak eşyalarınız.. Şimdi SİTRETT MX7 ile HEPSİ TERTEMİZ.. (Detaylar Kılavuzda) 

         8) Deri / PVC / Plastik Yüzeyler : SİTRETT MX7 etkili temizlik ürünü DERİ - PVC ve PLASTİK yüzeylerde çok şaşıracağınız muhteşem etkiye sahiptir.  “ PÜSKÜRTÜN, BEKLEYİN, OVALAYIP DURULAYIN”. İşte hepsi bu kadar.  Beyaz PVC yüzeylerde yıllar boyu sinmiş is lekeleri ve güneş sararmalarını da kolayca temizleyecektir..

   

       

          9) Mangal / Barbekü : Zamanla üzerinde ağır ve yanmış yağ tabakası birikmiş, aynı zamanda PAS tutmuş mangal veya barbekü ve bunların tel tutacak vb. aksamlarını temizlenmiyor diye atmayın.. Bu zorlu kir ve yağ birikmiş yüzeyleri elinizde bulunan SİTRETT MX7 markalı ürünle kolayca temizleyebilirsiniz..

         10) Otomobil - Tır ve Kamyon Temizliği : Otomobil - tır - kamyon - otobüs - tren vagonu - metro ve metrobüs - yat - gemi - uçak - İş makinası vb. zorlu kirlere sahip ağır sanayi araçları, bu araçların hassas ve ağır temizlik isteyen tüm yüzeyleri. DETAYLI temizlik firmalarında bile çıkartılmakta zorlanılan kirleri, döşemelerdeki MUM laşmış lekeleri, Motor bloku üzerinde bulunan ağır yağları SİTRETT MX7 kolayca SÖKER. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda) 

         11) İpek Eşarplar : İpek eşarplarınız için sertleştirme yapmayan, renklerini bozmayan, inatçı lekeleri, kat izlerini / islerini kolayca çözen güçlü bir temizlik ürünüdür. 5 kat seyrelterek kullanınız. Netice alamaz iseniz 2 kat seyreltme oranına kadar ininiz. 

         12) Cam filmi / Araç giydirme folyoları : Türkiye ve Dünya'nın henüz çözüm getiremediği bir konu halinde olan, Amerikan cam filmi yapışkan kalıntıları veya kalitesiz,  araç giydirme folyosu yapışkan kalıntıları,  Milli Ekonomiye büyük zarar vermektedir. Ya camlar değişmekte, veya iyi bir ihtimal ile fazlaca zaman ve enerji harcatmakta, çoğu zaman aracın boyasının komple yenilenmesine kadar gitmektedir. Bu problemler bundan böyle doğru kullanımla,   SİTRETT MX7 ile kolayca ortadan kalkacak, zaman, enerji ve milli servet boş yere harcanmayacaktır. Ülkemize hayırlı olsun.. (Kullanım şekli için kılavuza bakınız)


   

  Kullanıldığı alana göre 50 kata kadar seyreltilebilen, mükemmel özelliklere sahip SİTRETT MX7 temizlik ürünü 700 ml / 1 kg / 5 kg / 30 kg gibi farklı ölçülerde ambalajlara sahiptir.    Şehrinizde İl bayisi - İlçe bayisi veya satış temsilcisi olabilirsiniz.  Bu konuda detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın. 


  Ürünü kullanmamış kişiler  ile Bayilik veya Satış temsilciliği görüşmeleri yapılmamaktadır. 

   

  Bizi web sayfamız - sosyal medya ve youtube video kanalımızdan  takip edin.. 

        FACEBOOK HESABIMIZ           :  https://www.facebook.com/sitrett

  İNSTAGRAM HESABIMIZ         :   https://instagram.com/sitrettmx

  TWİTTER HESABIMIZ             :    https://twitter.com/sitrett       

          YOUTUBE KANALIMIZ              https://www.youtube.com/channel/UCV4OXnzLeWtJLymTOhnCVjQ

   

  www.sitrett.com / www.sitret.com / destek@sitrett.com

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  100,00 TL
  100,00 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  100,00 TL
  100,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  100,00 TL
  100,00 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

Beğeneceğine eminim