Kapat

Hakkımızda


Kişinin İştir Ayinesi Lafa Bakılmaz.  (Ata Sözü) 

    Bu bilinç ile hareket ediyor olsak da kendimizden kısaca bahsedelim..

    SİTRETT MX, Tiryaki Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve "Dünya'nın en güçlü temizlik ürününü" üretmeyi hedefleyen bir ekip tarafından formülize edilmiş,  yıllarca ARGE çalışması sürdürülmüş ve nihayetinde EN İYİ olduğuna inanıldığında piyasaya sürülmüş MİLLİ ve YERLİ TEMİZLİK MARKASIDIR..  

    Tasarlama aşamasından üretim hattına, formül yapısından sağlıklı olması için yapılan araştırma ve yatırımlara kadar her ânı büyük hassasiyet ile takip edilen ve geliştirilen SİTRETT MX ürünleri, aynı zamanda MİLLİ EKONOMİ MODELİ'ne uygun şekilde pazarlanmaktadır. İslam dünyası'nın henüz çok kafa yormadığı NETWORK MARKETİNG alanında HELAL belgesi alacak, ADİL - ŞEFFAF - PAYLAŞIMCI ve KAZANÇLI  bir elbirliği sistemini geliştirmiş olan TİRYAKİ GRUP, bu sistemi ÇOK YAKINDA DÜNYA MAZLUMLARI ile paylaşacak, Sosyal adalet ve Ekonomik paylaşım alanlarında ciddi kazanımları coğrafyaya sunacaktır.

    HAGAYT Projesi ile ülkemizde ve coğrafyada bulunan "FAKİRLİK MESLEĞİ'ni"  ortadan kaldırmayı hedefliyoruz...  Öyle ki "OĞUZ KAĞAN" Atamızın söylediği gibi, FAKİRLİK SUÇ SAYILSIN dedirtecek "HAGAYT PROJESİ"  kısa süre sonra Dünya kamuoyuna açıklanacaktır.

    NOGAYT Projesi ile Dünya,     "KALİTE = TÜRK MALI"    ve    "ADALET  =  İşte Müslüman Böyle Olmalı"    ifadelerini kullanır hale gelmiş olacak.. Helal belgeli "NETWORK MARKETİNG" sistemi bundan böyle yeni ve kendine özgü  ismi ile anılır hale gelecek. NOGAYT projesi kısa süre sonra coğrafyaya açıklanacak. 

   STRATEJİK ARAŞTIRMA ve DESTEKLEME VAKFI : Bu proje Stratejik makine üretimi vb. alanlarda benzeri görülmemiş bir mantık yapısı ile yetenekli fakat imkan yoksunu beyinlere hizmet verecektir.

    SİTR'ETT Projesi ile Evsel veya Endüstriyel alanda söz sahibi olacak bir temizlik markası hayata geçirildi. "ORİJİNALİ BU" diye gösterilecek, şimdiden onlarca taklitleri çıkmış ve EN YÜKSEK KALİTELİ / EN DÜŞÜK ZARARLI üretilen SİTR'ETT ürünleri ülkemize ve milletimize hayırlı olsun..

 

     Bu ÜLKE en güzeline layık iken, daha kötüsünü üretemezdik.. İşte bizim SIRRIMIZ..

 

   Muhammet Barış SÜTCÜ

Sitrett MX © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Whatsapp iletişim Hattı